Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 41, wczoraj: 6
ogółem: 95 459
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Znamy już Grupy i program minutowy zawodów
Czytaj Dalej...
GRUPA A
1. BKS II LUBLIN
2. GPTS AVIA ŚWIDNIK
3. AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ
4. GKS BOGDANKA ŁĘCZNA
GRUPA B
1. UKS WIDOK LUBLIN
2. UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM
3. UKS JEDYNKA ŁUKÓW
4. UKS DUBLER OPOLE LUB.
GRUPA C
1. KS LUBLINIANKA-WIENIAWA
2. OSiR BIŁGORAJ
3. UKS TOP-54 BIAŁA PODL.
4. BKS I LUBLIN
Początek zmagań turniejowych 8:30
Planowane zakończenie ok. 17:30
Liczba zawodników w drużynie 12, gra 5+1
Czas gry 13 minut, drużyny w turnieju zagrają łącznie od 65 do 78 min
PROGRAM MINUTOWY
8:30 | 1A | BKS II LUBLIN | 4A | GKS BOGDANKA ŁĘCZNA |
8:45 | 1C | LUBLINIANKA-WIENIAWA | 4C | BKS I LUBLIN |
9:00 | 1B | UKS WIDOK LUBLIN | 4B | UKS DUBLER OPOLE LUB. |
9:15 | 2A | GPTS AVIA ŚWIDNIK | 3A | HETMAN ZAMOŚĆ |
9:30 | 2B | NIEDŹWIADEK CHEŁM | 3B | UKS JEDYNKA ŁUKÓW |
9:45 | 2C | OSiR BIŁGORAJ | 3C | TOP-54 BIAŁA PODL. |
10:00 | 4A | GKS BOGDANKA ŁĘCZNA | 3A | HETMAN ZAMOŚĆ |
10:15 | 4B | UKS DUBLER OPOLE LUB. | 3B | UKS JEDYNKA ŁUKÓW |
10:30 | 4C | BKS I LUBLIN | 3C | TOP-54 BIAŁA PODL. |
10:45 | 1A | BKS II LUBLIN | 2A | GPTS AVIA ŚWIDNIK |
11:00 | 1B | UKS WIDOK LUBLIN | 2B | NIEDŹWIADEK CHEŁM |
11:15 | 1C | LUBLINIANKA-WIENIAWA | 2C | OSiR BIŁGORAJ |
11:30 | 2A | GPTS AVIA ŚWIDNIK | 4A | GKS BOGDANKA ŁĘCZNA |
11:45 | 2B | NIEDŹWIADEK CHEŁM | 4B | UKS DUBLER OPOLE LUB. |
12:00 | 2C | OSiR BIŁGORAJ | 4C | BKS I LUBLIN |
12:15 | 3A | HETMAN ZAMOŚĆ | 1A | BKS II LUBLIN |
12:30 | 3B | UKS JEDYNKA ŁUKÓW | 1B | UKS WIDOK LUBLIN |
12:45 | 3C | TOP-54 BIAŁA PODL. | 1C | LUBLINIANKA-WIENIAWA |
13:15 | BARAŻ O MIEJSCA 9-12 | |||
13:30 | BARAŻ O MIEJSCA 9-12 | |||
13:45 | ĆWIERĆFINAŁ 1 | |||
14:00 | ĆWIERĆFINAŁ 2 | |||
14:15 | ĆWIERĆFINAŁ 3 | |||
14:30 | ĆWIERĆFINAŁ 4 | |||
14:45 | BARAŻ O MIEJSCA 5-8 | |||
15:00 | BARAŻ O MIEJSCA 5-8 | |||
15:15 | MECZ O 11 MIEJSCE | |||
15:30 | PÓŁFINAŁ 1 | |||
15:45 | PÓŁFINAŁ 2 | |||
16:00 | MECZ O 9 MIEJSCE | |||
16:15 | MECZ O 7 MIEJSCE | |||
16:30 | MECZ O 5 MIEJSCE | |||
16:45 | MECZ O 3 MIEJSCE | |||
17:00 | MECZ FINAŁOWY | |||
17:30 | UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE I WRĘCZANIE NAGRÓD |
Witam piszę z Chełma szkoda,że przegraliście z Hetmanem w karnych kibicowaliśmy wam bo fajnie gracie w piłkę.Co do turnieju w Chełmie to nie możecie mieć pretensji do meczu półfinałowego,ponieważ nie uznali nam gola na zdjęciu na naszej stronie widać,że był ewidentny gol.Przyznam,że sędziowie nie byli na najwyższym poziomie.Pozdrowienia z Chełma dla całej drużyny z Biłgoraja szczególnie dla trenera,ponieważ jest fajny miły,kulturalny i spokojny człowiek z niego.Przyznam macie dobrego Konopke i Wolanina a my mamy dobrego Szwedzika.Może sie jeszcze gdzieś spotkamy jeszcze raz pozdrawiam
|
OSiR Biłgoraj | 1:0 | Avia Świdnik |
2013-10-26, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 |